Katotrans

Firma Katotrans oferuje swoim klientom nie tylko wywóz gruzu w Katowicach ale również co zrozumiałe wynajem kontenerów.

W naszej ofercie dostępne są różne kontenery na gruz oraz kontenery na śmieci w Katowicach, jakie de facto są doskonale dostosowane do potrzeb ewentualnych klientów. Oczywiście w kontekście danego miejsca, wielkości samego zamówienia czy zakresu prowadzonej działalności, zawsze w optymalny sposób dobieramy kontenery na odpady w Katowicach, jednocześnie uwzględniamy czas ich odebrania oraz co za tym idzie także poddania jakichkolwiek śmieci procesowi utylizacji. Kontenery jakie znajdują się u nas zaliczają są uniwersalne pod kątem samego załadunku oraz rodzaju ładunku, zatem sprawdzą się przy gruzie, złomie, śmieciach czy odpadach jakie charakteryzują się znacznie większym gabarytem.

Kontenery na gruz i ziemię w Katowicach, jakie posiadają zaliczają się do typu mulda, a więc są stworzone bezpośrednio do załadunku bramowego, ich transport nie stanowi żadnego problemu podobnie jak samo składowanie w nich odpadów. Jak najbardziej wszystkie kontenery na śmieci są wytrzymałe, solidne, trwałe oraz odporne na specyficzne warunki w których mają zostać wykorzystane, w całości są oparte o pięciomilimetrową blachę jaka znajduje się na dnie oraz trzymilimetrowej która tworzy ściany muldy. Dodatkowo na dnie znajduje się specjalna warstwa poliuretanu oraz wszystkie kontenery na gruz w Katowicach są pomalowane w estetyczny sposób, tak aby ich wygląd nie odstawał od miejskiego krajobrazu.

W przypadku gdy zachodzi konieczność podstawienia większej ilości kontenerów na gruz w Katowicach, możliwy jest ich dostarczenie za jednym razem, gdyż można je ułożyć jeden na drugim, a znajdujące się na nich odpady, śmieci czy materiały w skuteczny sposób przykryć. Wyeliminuje to ryzyko ich rozsypania podczas transportu i powstawania z tego tytułu niepotrzebnych problemów.

W naszej ofercie dostępne są kontenery na gruz w Katowicach :

  • KP5 o pojemności 5m³ (ich wymiary to 3,4 x 1,68 x 0,7m)
  • KP7 o pojemności 7m³ ( jego wymiary to 3,4 x 1,68 x 1,1)
  • KP10 o wymiarach 10m³

Wspomniane kontenery zaliczają się do najbardziej popularnych, sprawdzonych oraz odpowiednich dla miejsca przeznaczenia, specyfiki danego miejsca czy oczekiwań klientów rozwiązaniem. Już niejeden raz sprawdziły się jako kontenery na gruz w Katowicach i umożliwiły wywóz odpadów budowlanych oraz innych co do tego śmieci.